МИР ТА ДОБРО!

 

 

ФОС

ФРАНЦИСКАНСЬКИЙ ОРДЕН СВІТСЬКИХ

 

РИМО-КАТОЛИЦЬКА ЦЕРКВА В УКРАЇНІ

The Roman Catholic Church in Ukraine

 

2012 РІК

ЖИТТЯ І ДІЯЛЬНІСТЬ ОРДЕНУ

 

 

   

28 січня 2012 року 

З’їзд Ради Південно-Східного Регіону ФОС України у Дніпродзержинську

28 січня 2012 року у францисканському домі Братів Капуцинів в Дніпродзержинську відбувся з’їзд Ради Францисканського Ордену Світських Південно-східного Регіону України. Очолила зустріч старша регіону Наталія Андрейченко.

Також були присутні регіональні духовні асистенти, а саме бр. Михайло Багінський з Ордену Братів Менших та бр. Адам  Врубель з Ордену Братів Менших Капуцинів.

Коротко про даний Регіон. Це новий Регіон, який був утворений  4 червня 2011 року. До того часу, спільноти Фос даного Регіону, яких є 6 з них 3 філіальних, належали до Південного Регіону. Після адміністративного поділу, утворилося два Регіони,  а саме: Вінницький і Південно-Східний. Південно-східного Регіон знаходиться на території  двох дієцезій: Харківсько-Запорізької і Одесько-Сімферопольської, які займають майже половину території  України.

Під час праці було коротко представлено стан даного Регіону, обговорено питання щодо Ордену на цій території, а також запропоновано зі сторони Асистентів двох францисканських гілок, щоб був призначений до цього Регіону також духовний асистент з Ордену Братів Менших Конвентуальних, тим більше що працюють в даному Регіоні.  На думку Ради, в такий спосіб Францисканський Орден Світських на цій території мав би повну Францисканську асистенцію.

На даній території перший чоловічий Орден присутній в таких місцях: Орден Братів Менших у  Шостці Сумської обл.;  Орден Братів Менших Конвентуальних у Кременчуку Полтавської обл.;  Орден Братів Менших Капуцинів у Дніпропетровську та Дніпродзержинську Дніпропетровської обл.

 На завершення з’їзду, Рада Південно-східного Регіону ФОСу постановила регулярно проводи реколекції для всіх членів Ордену даного Регіону, а отже дбати про духовний розвиток і євангелізацію людей.

бр. Михайло

 
ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ
 
 
 

Зауваження та пропозиції прошу надсилати на framichele@ofm.org.ua

Орден Братів Менших в Україні